Hľadáte zamestnanie?
    Ponuky práce  [ 32 ]
    Brigády  [ 0 ]

• Webdesign

Zámočník Švajčiarsko
pridané: 13.07.2018

miesto práce:
Svajčiarsko

termín nástupu:
Stanovený individuálne

ponúkaný plat:

náplň práce:
Pre nášho švajčiarskeho klienta (švajčiarska pracovná agentúra) hľadáme zámočníkov. Práca možná v dielni alebo na montážach. Prevažne sa robia zábradlia, brány, balkóny,schody, ... + používanie technických dokumentov. ručné opracovanie strojných súčastí, zostavenie časti strojov a strojných zariadení, zaškrabávanie,zabrusovanie,vyvažovanie, zlýcovaníe
spájanie skrutkami a nitmi,spajkovanie a zváranie časti strojov. Pracovný čas je 40 - 50 hodín týždenne. Plat 32,50 - 34 švajčiarskych frankov, v závislosti od skúsenosti. Požadujeme: dobré skúsenosti s prácou zámočníka, nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni a vlastný automobil.
VÝHODY: švajč.pracovná zmluva, nadčasy, týždenné vyplácanie mzdy, ubytovanie zabezpečené/ hradené samostatne, pri obojstrannej spokojnosti dlhodobá spolupráca.

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis v nemčine na nižšie uvedený e-mail.
Kontaktná osoba: pán Livňansky

požiadavky na pracovníka:

vzdelanie:
stredné odborné s maturitou

požadovaná prax:

iné požiadavky:

Služby Personal.Swk.Service s.r.o. sú charakteristické úspešnou kombináciou dlhodobých skúseností s online službami a najlepších medód tradičného recruitmentu, leasingu, payrollingu, outsourcingu, outplacmentu. Našim klientom poskytujeme služby "šité na mieru" a hľadáme efektívne riešenia na uspokojenie obchodných a organizačných potrieb klienta.

kontaktná osoba:
Vladimír Livňanský

info@personalswkservice.sk

telefón:
+421544706678