Aktuálne správy    Lacné letenky    Tv program    Počasie

    Úvodná stránka
    Návod ako na to

Hľadáte zamestnanie?
    Ponuky práce  [ 2 ]
    Brigády  [ 0 ]
    Vaše C.V. - životopis
    Agent ponúk

Hľadáte zamestnanca?
    Prehľad Vašich ponúk
    Pridať ponuku
    Agent profilov
    Nastavenia

  Prihlásenie
 Meno: 
 Heslo: 
   registrácia zdarma
   zabudli ste heslo?

Informácie
    Týždenník Ponuka Práce
    Ponuka služieb
    Cenník služieb
    Študijne a jazykové
       pobyty

    Camp America
    Resort America
    Kariéra v EU
    Kontakt

  Naši partneri

   

• Aktuálne správy
• Lacné letenky
• Porovnávanie cien
• Aktuálne počasie
• TV program
• Webdesign

           

    Myšlienka vydávať týždenník Ponuka práce vznikla v novembri roku 1999. Po počiatočných prípravách bola podpísaná zmluva o spolupráci pri mediálnom spracovaní trhu práce s Národným úradom práce v Bratislave. Prvé číslo 16 - stranových novín uzrelo svetlo 4.1.2000. Pôvodným vydavateľom bola spoločnosť Sander - Ing. Marián Huba. V decembri roku 2000 sa vydavateľstvo pretransformovalo na Sander Media s.r.o. Hlavným cieľom našej spoločnosti je vybudovať profesionálny týždenník poskytujúci komplexné služby v oblasti trhu práce. Počas vydávania 4 ročníkov sa nám podarilo vybudovať silné putá v trojuholníku Ponuka práce - inzerenti - čitatelia.

    Týždenník je distribuovaný do všetkých stánkoch s pravidelnou tlačou na územi Slovenska.

    Stránka www.sander.sk hneď od prvej chvíle paralelne na internete slúžila zamestnávateľom na pohodlné zadávanie svojich pracovných ponúk. Záujemcovia o prácu si podľa jednoduchého triedenia mohli tieto pracovné ponuky prezerať. V júli 2003 sa výrazne zmenilo vyhotovenie stránky a zmenila sa aj adresa na www.ponukaprace.com. V súčasnosti poskytuje stránka priestor pre inzerovanie pracovných ponúk zamestnávateľov, priestor pre zviditeľnenie životopisov záujemcov o zamestnanie a množstvo ďalšich dôležitých informácií týkajúcich sa trhu práce. Pripravili sme pre vás prehľadný dizajn a databázovo spracovaný proces vyhľadávania a umiestňovania.
    Je potrebné zdvorazniť, že používanie týchto služieb je samozrejme zadarmo. V buducnosti pre vás pripravujeme možnosť používania ďalších nadštandardných službieb, ktoré zviditeľnia vaše pracovné ponuky alebo inzerujúcich zamestnávateľov. Podrobný popis služieb, ako aj cenník plošnej inzercie do týždenníka Ponuka práce, nájdete, ak si pozriete cenník služieb.