Aktuálne správy    Lacné letenky    Tv program    Počasie

    Úvodná stránka
    Návod ako na to

Hľadáte zamestnanie?
    Ponuky práce  [ 2 ]
    Brigády  [ 0 ]
    Vaše C.V. - životopis
    Agent ponúk

Hľadáte zamestnanca?
    Prehľad Vašich ponúk
    Pridať ponuku
    Agent profilov
    Nastavenia

  Prihlásenie
 Meno: 
 Heslo: 
   registrácia zdarma
   zabudli ste heslo?

Informácie
    Týždenník Ponuka Práce
    Ponuka služieb
    Cenník služieb
    Študijne a jazykové
       pobyty

    Camp America
    Resort America
    Kariéra v EU
    Kontakt

  Naši partneri

   

• Aktuálne správy
• Lacné letenky
• Porovnávanie cien
• Aktuálne počasie
• TV program
• Webdesign

           

   ANGLICKO
   Torbay Language Centre / English Riviera


Jazykové centrum Torbay je situované v prekrásnej oblasti Anglicka známej pod názvom Anglická riviéra. Táto oblasť je veľmi obľúbená hlavne kvôli jej ideálnym klimatickým podmienkam – dlhé letá a mierne zimy poskytujú takmer stredomorskú atmosféru, spolu s dlhými piesočnatými plážami a palmovými stromami. Vzdialenosť od Londýna je asi 3-4 hodiny cesty autom alebo vlakom. Študenti majú možnosť využívať dopravný servis jazykovej školy, ktorý premáva každú nedeľu počas celého roka na trase Londýn, Heatrow – Torbay a späť. Moderná budova školy, ktorá sa nachádza 5 min. cesty pešo od centra mesta Paignton, poskytuje vynikajúce podmienky pre štúdium anglického jazyka. Nachádza sa v nej 50 pohodlne zariadených tried, študovňa s počítačmi a možnosťami posielania e-mailov zdarma.

Nástupné termíny:
Jazykové kurzy začínajú každý pondelok počas celého roka, účastníci kurzov sa musia dostaviť najneskôr v nedeľu. Úplný začiatočníci sa môžu zaradiť do kurzov iba prvý pondelok v mesiaci.


   MALTA
   Sliema a Gozo, IELS


Ostrov Malta je naobľúbenejším dovolenkovým cieľom mnohých turistov, je obklopený krištáľovo čistou vodou Stredozemného mora. Plávať tu môžte takmer počas celého roka. Priateľská a otvorená povaha obyvateľov Malty Vám určite spríjemný Váš jazykpvý pobyt . Angličtina je oficiálnym úradným jazykom Malty a naša škola Vám tu ponúka skvelú príležitosť spojiť príjemné s užitočným – stráviť prekrásnu dovolenku spojenú s výukou angličtiny. Budova školy je situovaná v centre mesta, triedy sú vkusne zariadené, študentom je taktiež k dispozícii knižnica, kafetéria a možnosti pripojenia na internet. Náš štáb Vám bude počas celého Vášho pobytu nápomocný a poskytne Vám informácie o možnostiach športo- vých a kultúrnych aktivít v meste a blízkom okolí.

Nástupné termíny:
Jazykové kurzy začínajú každý pondelok počas celého roka, účastníci kurzov sa musia dostaviť najneskôr v nedeľu. Úplný začiatočníci sa môžu zaradiť do kurzov iba prvý pondelok v mesiaci.


   FLORIDA
   Florida Language Center, Ft. Lauderdale


Mesto Ft. Lauderdale , ktoré je taktiež nazývané „Benátkami Ameriky“ kvôli jeho stovkám míľ vodných ciest, leží v srdci Floridského zlatého pobrežia. Je preslávené aj svetoznámi sieťmi reštaurácií, nočných klubov, diskoték, divadiel a priateľskými ľuďmi. Budova školy je strednej veľkosti, situovaná centrálne v Imperial Mall na federálnej diaľnici US 1. Zastávka auto- busu je priamo pred budovou školy.
   AFRIKA
   CAPE COMMUNICATION CENTRE Cape Town, South Africa


Južná Afrika je nádherná a rozmanitá krajia, ktorá sa skladá z niekoľkých provincií.Provincia The Western Cape je jej štvrtou najväčšou provinciou so širokou škálou prírodných scenérií, farieb a kultúr. Množstvo pláží, rybárskych dediniek a historických mestečiek, jazier, horských oblastí a lesov ju predurčujú na miesto turistického záujmu. Kapské mesto sa považuje za jedno z najkrajších miest, ktoré si môžete celé pozrieť z Table Mountain, hôr, ktoré sa týčia priamo nad ním. Najzaujímavejšia na ňom je zmes kultúr, čo sa týka architektúry, histórie, prostredia i ľudí. Vsetko spolu to vytvára dojem mnohofarebnosti, elegancie a živosti zároveň, nielen v nespočetných reštauráciách a baroch, ale i na trhoviskách a uliciach.

The Cape Comunication Centre (CCC) , jazyková škola, je situovaná v modernom prostredí v centre Kapského mesta. Nachádza sa iba pár minút chôdze od hlavnej železničnej stanice. Pozostáva z 22 tried, 2 oddychových centier a jazykového laboratória. Je obklopená typickým mestským životom, v blízkosti je množstvo obchodov, kaviarní a pod.
Študenti majú možnosť využívať telefón, fax a internet, vyučovanie prebieha počas celého roka. Môžete si vybrať z nasledovných kurzov: General English, Intensive English, (Plus), English for Business, One to one- individuálny kurz., Cambridge Examinations. Všetky kurzy je možné absolvovať v dĺžke od 2 - 48 týždňov.

Ubytovanie Vám zabezpečíme podľa Vášho želania, v hosťujúcej rodine, v hoteli alebo v školskej rezidencii. Podľa Vášho želania sme schopní zabezpečiť samozrejme dopravu, transfer z letiska a ubytovanie aj na extra dni, po ktoré sa zdržíte v krajine. Kurzy začínajú vždy v pondelok, sú rozdelené podľa stupňa znalosti jazyka. Rozsah hodín týždenne je od 20 do 40 hodín v závislosti od kurzu.


SYDNEY, AUSTRÁLIA
Vitajte v Lloyds International College

SÍDLO
Sa nachádza priamo v srdci Sydney, v obchodnom a turistickom centre. V okolí nájdete množstvo parkov, kaviarní, nákupných stredísk, knižnice, športové centrá a pláže. Doprava k nám je jednoduchá, nie je problém objednať si taxík, takisto sú v blízkosti autobusové a vlakové zastávky, odkiaľ je možné dostať sa na akékoľvek miesto v Sydney.

PREČO ŠTUDOVAŤ V SYDNEY?
Sydney je jedno z najkrajších miest na svete, kombinácia rafinovaného kultúrneho a umeleckého centra spolu s možnosťami športových, vzdelávacích a zábavných aktivít ho zaraďujú medzi najatraktívnejšie mestá sveta. Považuje sa za mesto neobmedzených možností, nielen tým, že tu stretnete mix národov a kultúr, ale aj príležitosťou na oddych, turizmus a zábavu na jednom mieste. Obklopuje ho Národný park umožňujúci prechádzky v buši pre milovníkov prírody, čarovné Hunter Valley - kraj viniča, okázalé Blue Mountains... Je to mesto nielen krásne a priateľské, ale aj šťastné, vzrušujúce a bezpečné pre život zároveň.

NAŠE MOŽNOSTI
Študentom je poskytovaná maximálna starostlivosť už od začiatku. Vo foyeri vás privíta pokojná atmosféra, kde sa dá čítať, oddychovať, alebo porozprávať s priateľmi. Výpočtové laboratórium je vybavené najnovším počítačovým softwearom, takže domov nie je nikdy ďaleko, každý má možnosť používať free e-mail, pre spojenie so svetom, a internet je takisto prístupný pre študentov, ktorí ho s obľubou využívajú pri vypracovaní rôznych projektov a úloh.

VYUČUJÚCI PERSONÁL
Učitelia sú starostlivo vyberaní a príjmaní na základe akademického vzdelania spojeného s praxou, nevynímajúc rodinné a charakterové pomery. Všetci sú držiteľmi certifikátov a diplomov, ktoré ich oprávňujú k výkonu učiteľskej praxe. Sú priateľskí a s každým študentom okamžite nadväzujú priateľský vzťah, prispôsobujú sa potrebám a záujmom študentov a tak vytvárajú vynikajúce pracovné podmienky.


UBYTOVANIE
Student Services pomáhajú študentom pri výbere vhodného ubytovania z rozličných možností: hotel, školská rezidencia alebo ubytovanie v rodine.

ZDRAVOTNÁ STAROSTLIVOSŤ
Ako medzinárodný študent ste povinný zaplatiť si Zdravotnú študentskú poistku vtedy, keď platíte aj poplatky za kurzy. OSHC pokrýva zdravotnú starostlivosť v Austrálii, výška závisí od dĺžky pobytu.

PRÁCA
Medzinárodným študentom je udelené pracovné povolenie, študenti môžu pracovať po skončení vyučovania a počas školských prázdnin. Podrobné informácie získate u nás pri osobnom pohovore. Informujeme Vás takisto počas procesu vybavovania víz.

VÍZA
Medzinárodní študenti pre štúdium v Austrálii potrebujú študentské vízum. Kritériá pre výber a všetky podmienky pre získanie víz získate u nás v agentúre GWA.

Pomôžeme Vám spoznať svet, zdokonaliť sa v cudzom jazyku, získať skúsenosti a nájsť si priateľov po celom svete. U nás Vám poskytneme kompletný servis pri sprostredkovaní Vášho pobytu. Stačí nás navštíviť, ostatné vybavíme za Vás! GWA pracovná agentúra bola založená v roku 1997. Od tej doby neustále pripravujeme zaujímavé programy pre mladých ľudí v oblasti sprostredkovania pracovných ponúk v iných krajinách.

Viac informácii poskytne Agentúra GWA, Spišská Nová Ves.