Aktuálne správy    Lacné letenky    Tv program    Počasie

    Úvodná stránka
    Návod ako na to

Hľadáte zamestnanie?
    Ponuky práce  [ 2 ]
    Brigády  [ 0 ]
    Vaše C.V. - životopis
    Agent ponúk

Hľadáte zamestnanca?
    Prehľad Vašich ponúk
    Pridať ponuku
    Agent profilov
    Nastavenia

  Prihlásenie
 Meno: 
 Heslo: 
   registrácia zdarma
   zabudli ste heslo?

Informácie
    Týždenník Ponuka Práce
    Ponuka služieb
    Cenník služieb
    Študijne a jazykové
       pobyty

    Camp America
    Resort America
    Kariéra v EU
    Kontakt

  Naši partneri

   

• Aktuálne správy
• Lacné letenky
• Porovnávanie cien
• Aktuálne počasie
• TV program
• Webdesign

           

RADY PRE UCHÁDZAČOV O ZAMESTNANIE:

Hľadáte zamestnanie? Stránka www.ponukaprace.com vám ponúka:
- pridať životopis (C.V.) na stránku, na ktorú majú prístup registrovaní užívatelia, ktorí vás v prípade záujmu budú kontaktovať
- vyhľadávať voľné pracovné miesta priamo na stránke podľa ľubovoľných kritérií
- vytvoriť si automatického agenta, ktorý vám bude zasielať nové ponuky vyhovujúce vašim požiadavkám prostredníctvom e-mailu
- dôležité informácie, ktoré vám pomôžu pri hľadaní zamestnania a pomôžu zorientovať sa na trhu práce

Užívateľské konto
Bezplatným vytvorením užívateľského konta registráciou, získate možnosť využívať ponúkané služby.

Registrácia
Na hlavnej stránke v ľavej časti v "Prihlásenie" kliknite na "Registrácia zdarma". Zobrazí sa formulár, v ktorom treba vyplniť základné údaje prihlasovania: užívateľské meno a heslo. V príslušnom okienku typ užívateľa zvoľte "uchádzač o zamestnanie". Následne vyplňte formulár registrácie nového uchádzača: meno a priezvisko, pohlavie, dátum narodenia, adresu a kontaktné informácie. Vyplnený formulár potvrďte kliknutím tlačidla "Registrovať uchádzača o zamestnanie". Systém následne vypíše "Ďakujeme Vám za registráciu" a ponúkne možnosť okamžitého pridania C.V. Úspešnosť registrácie bude potvrdená aj automaticky generovaným e-mailom, ak ste ho v registrácii uviedli.

Prihlásenie uchádzača o zamestnanie na www.ponukaprace.com
Na hlavnej stránke v ľavej časti s názvom "prihlásenie" vypíšte prihlasovacie meno a heslo, a potvrďte tlačidlom "prihlásiť".

Prečo registrácia?
C.V. môžete pridať do systému v oboch situáciách, či už ste prihlásený alebo nie. Ak pridáte C.V. ako registrovaný užívateľ, máte neskôr možnosť svoj životopis spravovať. Môžete editovať, deaktivovať v prípade, že sa zamestnáte alebo ho aktivovať na ďalších 45 dní. V prípade, že C.V./životopis pridáte ako neregistrovaný užívateľ, systém vás v budúcnosti nebude poznať a tieto výhodné funkcie nebudete mať možnosť využiť. Údaje, ktoré sa zadajú pri registrácii uchádzača sa neskôr zobrazia pri každom zadávaní C.V., ktoré budete vytvárať. Informácie - meno a priezvisko, pohlavie, dátum narodenia, adresu a kontaktné informácie sa automaticky vypíšu. Máte však možnosť editovať tieto informácie priamo pri vytváraní nového C.V.

Zabudli ste heslo prihlásenia?
Nezúfajte, či už ste sa zaregistrovali ako uchádzač o zamestnanie alebo ako spoločnosť hľadajúca zamestnancov, mame pre Vás riešenie. Vyplňte v sekcii "zabudli ste heslo?" e-mailovu adresu, ktorú ste zadali pri registrácii a my Vám zašleme Vaše prihlasovacie meno a heslo.

Ako zadať C.V.?
Na hlavnej stránke v ľavej časti v kolónke " Hľadáte zamestnanie? kliknite na "Pridať C.V. - životopis". Zobrazí sa formulár pre zadanie životopisu. Ak ste prihlásený, údaje o uchádzačovi budú zobrazené. Vyplňte logicky postupne všetky požadované informácie o vašom vzdelaní, doterajších skúsenostiach, znalostiach a iné. Správne vyplnený formulár potvrdíme textom: "Aktivovať moje C.V. na 45 dní". Systém správne zaradenie životopisu potvrdí nápisom "Vaše C.V. bolo úspešne pridané do systému" a tiež automaticky generovaným e-mailom o registrácii. Prihlasovacie údaje meno a heslo slúžia na aktualizáciu vášho C.V. v budúcnosti (meniť, mazať).

Ako zmeniť C.V.?
Je potrebné prihlásiť sa prostredníctvom mena a hesla. Na ľavej strane stránky v kolónke " Hľadáte zamestnanie? kliknite na "Vaše C.V. - životopis" Zobrazí sa vám životopis, ktorý máte zadaný v systéme. Pri jednotlivých položkách máte možnosť meniť údaje alebo ich rušiť. Potvrdenie realizovaných zmien vykonáte kliknutím na "Aktivovať moje C.V. na 45 dní".

Dá sa poslať životopis spoločnostiam priamo zo stránky?
Na posielanie C.V. zo stránky je potrebné, aby ste boli na stránke prihlásený pomocou mena a hesla. Overte si, či je vaše C.V. na stránke aktuálne. Po prihlásení si môžete prezerať jednotlivé pracovné ponuky rôznymi spôsobmi: "Ponuky práce" - voľbou kritérií - čas zadania, lokalita, kategória. Každá pracovná ponuka, ktorá má v kontaktných údajoch uvedenú e-mailovú adresu, má na pravej strane možnosť - poslať C.V v podobe tlačidla. Kliknutím na uvedenú linku budete presmerovaný na stránku Vášho C.V. Pred odoslaním svojho životopisu potenciálnemu zamestnávateľovi, máte ešte možnosť úprav. Nad vaším životopisom v hornej časti stránky sa zobrazí otázka: "Odoslať C.V. na e-mailovú adresu kontaktnej osoby uvedenej pri pracovnej ponuke?" Voľbou možnosti - áno - bude C.V. odoslané. Úspešné odoslanie potvrdí text: "Vaše C.V. bolo odoslané."

Ako zrušiť C.V.?
Po správnom prihlásení sa prostredníctvom mena a hesla prejdite cez "Vaše C.V. - životopis" k vášmu životopisu. V prípade, že už nemáte potrebu uvádzať svoj životopis na stránke www.ponukaprace.com kliknite na konci životopisu na tlačidlo "Deaktivovať moje C.V." Operácia zabezpečí, že sa vaše C.V. nebude ďalej zobrazovať na stránke, ostane uložené v archíve a môžete ho v budúcnosti použiť.

Ako vyhľadávať pracovné ponuky?
V ľavej časti stránky v kolónke "Hľadáte zamestnanie?" máte na prezeranie a vyhľadávanie pracovných ponúk pripravené odkazy "Ponuky práce", v ktorých máte možnosť prezerať si ponuky podľa základných kritérií čas zadania, lokalita, pracovná kategória.

Ako pracuje Agent ponúk?
Základom pre úspešné používanie služby agenta je prihlásenie sa prostredníctvom mena a hesla. "Agent ponúk" je systémové nastavenie požadovaných kritérií hľadanej pracovnej pozície, umožňuje pohodlné prijímanie pracovných ponúk. Na základe zvoleného kritéria, budete pravidelne informovaný o najnovších ponukách podľa Vašich požiadaviek.

Ako si vytvoríte agenta pre ponuky?
Ak ste na stránke registrovaný, prihláste sa na stránke pomocou prihlasovacích údajov. V ľavej časti spustite "Agent ponúk". Objaví sa formulár na vytvorenie agenta pre ponuky. Vyplňte formulár, v ktorom si môžete zvoliť kritériá hľadanej práce. Máte možnosť si tu zadať e-mail, kam vám máme pracovné ponuky zasielať. Pre aktiváciu agenta kliknite na tlačidlo "Aktivovať agenta".

Čo pre mňa znamená Agent ponúk?
Na základe zvolených kritérií ste pravidelne informovaný o aktuálnych ponukách prostredníctvom e-mailu. Obsahom e-mailu sú odkazy na ponuky, spĺňajúce kritériá, ktoré ste Agentovi ponúk zadali. Kliknutie na jednotlivé odkazy vás presmeruje priamo na ponuku na stránke www.ponukaprace.com. Všetky pracovné ponuky, vyhovujúce zadaným kritériám, sa uložia vo vašom archíve Agenta ponúk. Pri následnom zobrazení Agenta ponúk, máte v pravej časti stránky všetky vyhovujúce ponuky.

Ako môžete zrušiť agenta pre ponuky?
Po správnom prihlásení sa prostredníctvom mena a hesla, máte možnosť zrušiť Agenta ponúk jednoduchou deaktiváciou. Prejdite kliknutím na "Agent ponúk" na príslušnú stránku. Voľbou "Deaktivovať agenta" zrušíte prislúchajúceho agenta pre pracovné ponuky. V takomto prípade bude posielanie pracovných ponúk do Vašej e-mailovej schránky pozastavené.

Čo ak mam iný problém?
Nenašli ste odpoveď na svoju otázku alebo riešenie svojho problému? V takomto prípade, využite možnosť zaslania otázky. Na ľavej strane stránky nájdete okienko "Napíšte nám". Pracovníci www.ponukaprace.com a týždenníka Ponuka práce sa tešia na našu ďalšiu spoluprácu.


RADY PRE ZAMESTNÁVATEĽOV:

Hľadáte zamestnancov? Stránka www.ponukaprace.com vám ponúka:
- zverejnenie ponúkaných pracovných miest vašej spoločnosti
- prístup do databázy C.V./životopisov uchádzačov o prácu

Užívateľské konto
Bezplatným vytvorením užívateľského konta registráciou, získate možnosť využívať ponúkané služby.

Registrácia
Na hlavnej stránke v ľavej časti v "Prihlásenie" kliknite na "Registrácia zdarma". Zobrazí sa formulár, v ktorom treba vyplniť základné údaje prihlasovania: užívateľské meno a heslo. V príslušnom okienku typ užívateľa zvoľte "zamestnávateľ". Následne vyplňte formulár o vašej spoločnosti: názov, adresu, stručnú charakteristiku spoločnosti, kontaktnú osobu. Vyplnený formulár potvrďte kliknutím tlačidla "Zaregistrovať". Po úspešnej registrácii budete presmerovaný na Vašu hlavnú stránku. Úspešnosť registrácie bude potvrdená aj automaticky generovaným e-mailom, ak ste ho v registrácii uviedli.

Prihlásenie zamestnávateľa na www.ponukaprace.com
Na hlavnej stránke v ľavej časti s názvom "prihlásenie" vypíšte prihlasovacie meno a heslo, a potvrďte tlačidlom "prihlásiť".

Prečo registrácia?
Údaje, ktoré sa zadajú pri registrácii spoločnosti sa neskôr zobrazia pri každej pracovnej ponuke, ktorú budete vytvárať. Informácie - názov spoločnosti, stručná charakteristika spoločnosti, adresa spoločnosti, kontaktná osoba, telefón, fax a e-mailová adresa sa automaticky vypíšu. Máte však možnosť editovať tieto informácie priamo pri vytváraní pracovnej ponuky.

Zabudli ste heslo prihlásenia?
Zabudli ste Vaše prístupuvé heslo? Nezúfajte, či už ste sa zaregistrovali ako uchádzač o zamestnanie alebo ako firma hľadajúca zamestnancov, mamé pre Vás riešenie. Vyplňte v sekcii "zabudli ste heslo?" e-mailovu adresu, ktorú ste zadali pri registrácii a my Vám zašleme Váše prihlasovacie meno a heslo.

Ako pridať pracovnú ponuku?
Pridať ponuku môžete v situácii, či už ste prihlásený alebo nie. V prípade, že ste prihlásený šetrite čas vypisovaním údajov o svojej spoločnosti. Po prihlásení, zvoľte v ľavej časti možnosť "pridať ponuku". Zobrazí sa formulár na zadanie pracovnej ponuky. V pracovnej ponuke môžete uviesť všetky informácie o voľnom pracovnom mieste. Po vyplnení formulára potvrďte "odoslať formulár". Každé zadanie voľného pracovného miesta je zadarmo. Správnosť vyplnenia formulára pre vytvorenie pracovnej ponuky bude potvrdená - "Vaša ponuka zamestnania bola úspešne pridaná do systému".

Ako zmeniť alebo zrušiť ponuku?
Na zmenu alebo zrušenie ponuky zamestnania musite byť zaregistrovaný ako Zamestnávateľ, čím sa Vám sprístupní sekcia "Prehľad Vaších ponúk". V tejto sekcii nájdete zoznam všetkých Vašich aktuálnych ponúk zamestnania s možnosťou ich editácie. Po kliknutí na odkaz Edituj sa zobrazí daná ponuka zamestnania v tvare formulára totožného s pridávaním novej ponuky zamestnania s možnosťami zrušenia ponuky alebo reaktivovania ponuky s novými parametrami.

Ako dlho bude ponuka na stranke www.ponukaprace.com?
Na tento účel slúži predposledná otázka vo formulári zadania voľného pracovného miesta "Ako dlho si želáte aby bol Váš inzerát uverejnený". Vaša ponuka bude na našej stránke tak dlho koľko zadáte dni, potom bude automaticky ponuka stiahnutá zo systému. Na výber máte niekoľko možnosti od 1 do 45 dní. Týmto opatrením zabezpečíme pre uchádzačov o prácu vždy aktuálne ponuky.

Ako vyhľadávať záujemcov o prácu?
Do systému prezerania životopisov sa dostanete, len ak ste prihlásený ako užívateľ. Po prihlásení na stránke, máte v ľavej časti stránky možnosť "Ponúkané C.V." na prezeranie a vyhľadávanie záujemcov o prácu. Tu máte možnosť využiť jednoduchý filter na prezeranie životopisov uchádzačov o prácu podľa základných kritérií čas zadania, kategória, lokalita.

Ako sa dostane voľné pracovné miesto do týždenníka Ponuka práce?
K tomuto účelu slúži možnosť "Uverejnenie aj v tlačovej forme Ponuky práce.", ktorá je umiestnená na konci formulára zadania voľného pracovného miesta. Ak si nezvolíte inak, Váš inzerát bude uverejnený bezplatne aj v nasledujúcom čísle inzertných novín "Ponuka práce". Ak si túto službu neprajete odpovedzte v príslušnej otázke "nie". Ak máte záujem o nadštandartné služby plošnej inzercie máte tiež možnosť tu označiť svoju voľbu a naše inzertné oddelenie vás bude kontaktovať.

Ako pracuje Agent profilov?
Základom pre úspešné používanie služby agenta je prihlásenie sa prostredníctvom mena a hesla. "Agent profilov" je systémové nastavenie požadovaných kritérií hľadaných vlastností pracovníkov, umožňuje pohodlné prijímanie C.V./životopisov. Na základe zvoleného kritéria, budete pravidelne informovaný o najnovších životopisoch podľa Vašich požiadaviek.

Ako si vytvoríte agenta pre profil zamestnancov?
Ak ste na stránke registrovaný, prihláste sa na stránke pomocou prihlasovacích údajov. V ľavej časti spustite "Agent profilov". Objaví sa formulár na vytvorenie agenta. Vyplňte formulár, v ktorom si môžete zvoliť oblasti, ktorým v systéme pribúdajú nové životopisy. Máte možnosť si tu zadať e-mail, kam vám máme nové C.V. zasielať. Pre aktiváciu agenta kliknite na tlačidlo "Aktivovať agenta".

Čo pre mňa znamená Agent profilov?
Na základe zvolených kritérií ste pravidelne informovaný o aktuálnych zverejňovaných C.V./ životopisoch prostredníctvom e-mailu. Obsahom e-mailu je odkaz na životopis, spĺňajúci kritériá, ktoré ste Agentovi profilov zadali. Všetky životopisy, vyhovujúce zadaným kritériám, sa uložia vo vašom archíve Agenta profilov. Pri následnom zobrazení Agenta, máte v pravej časti stránky všetky vyhovujúce C.V.

Ako môžete zrušiť Agenta profilov?
Po správnom prihlásení sa prostredníctvom mena a hesla, máte možnosť zrušiť Agenta profilov jednoduchou deaktiváciou. Prejdite kliknutím na "Agent profilov" na príslušnú stránku. Voľbou "Deaktivovať agenta" zrušíte prislúchajúceho agenta pre výber životopisov. V takomto prípade bude posielanie C.V. do Vašej e-mailovej schránky pozastavené.

Zhrnutie služieb, ktoré ponúkame.
Spoločnosť Sander Media s.r.o. pripravila pre Vás jednoduchý a pritom efektívny spôsob, ako zadávať voľné pracovné pozície Vašej spoločnosti na internete a v týždenníku Ponuka práce.