Aktuálne správy    Lacné letenky    Tv program    Počasie

    Úvodná stránka
    Návod ako na to

Hľadáte zamestnanie?
    Ponuky práce  [ 2 ]
    Brigády  [ 0 ]
    Vaše C.V. - životopis
    Agent ponúk

Hľadáte zamestnanca?
    Prehľad Vašich ponúk
    Pridať ponuku
    Agent profilov
    Nastavenia

  Prihlásenie
 Meno: 
 Heslo: 
   registrácia zdarma
   zabudli ste heslo?

Informácie
    Týždenník Ponuka Práce
    Ponuka služieb
    Cenník služieb
    Študijne a jazykové
       pobyty

    Camp America
    Resort America
    Kariéra v EU
    Kontakt

  Naši partneri

   

• Aktuálne správy
• Lacné letenky
• Porovnávanie cien
• Aktuálne počasie
• TV program
• Webdesign

           

    Spoločnosť Sander Media s.r.o. už pôsobí niekoľko rokov na trhu práce prostredníctvom týždenníka Ponuka práce. Našim cieľom je čo najviac pozitívnych kontaktov medzi zamestnávateľom a pracovnou silou. Naše kvalitné služby slúžia na zlepšenie práce ľudí pohybujúcich sa na trhu práce.

Služby na www.ponukaprace.com pre zamestnávateľov:

   1. Pracovná ponuka
   2. Výber z C.V.
   3. Agent profilov
   4. TOP pracovná ponuka


1. Pracovná ponuka
Bezplatná služba na www.ponukaprace.com slúži všetkým potencionálnym zamestnávateľom na uverejnenie svojej ponuky. Zviditeľnenie pracovného miesta slúži k vyhľadaniu toho správneho kandidáta pre danú funkciu. Zároveň získava zadávateľ možnosť zadarmo umiestniť svoju ponuku v týždenníku Ponuka práce, ktorý už niekoľko rokov spoľahlivo informuje o voľných pracovných miestach na Slovensku. Touto službou získava zamestnávateľ väčší okruh záujemcov o pracovnú pozíciu. Tú môže následne obsadiť kvalitným kandidátom z veľkého množstva potencionálnych zamestnancov.

2. Výber z C.V.
Na základe zvolených kritérií ste pravidelne informovaný o aktuálnych zverejňovaných C.V./ životopisoch prostredníctvom e-mailu. Obsahom e-mailu je odkaz na životopis, spĺňajúci kritériá, ktoré ste Agentovi profilov zadali. Všetky životopisy, vyhovujúce zadaným kritériám, sa uložia vo vašom archíve Agenta profilov.

3. Agent profilov
Táto služba slúži k vyhľadaniu vhodného pracovníka bez priamych nákladov. V našej databáze postupne pribúdajú ďalšie a ďalšie životopisy aktívnych záujemcov o prácu. Využitie tejto služby prinesie pre vašu spoločnosť rýchly a efektívny výber podľa konkrétnych požiadaviek.

4. TOP pracovná ponuka
Služba slúži k zviditeľneniu ponúkaného voľného miesta priamo na úvodnej stranke www.ponukaprace.com . Upútavka v centrálnom poli na titulnej stránke je svojím umiestnením neprehliadnuteľná. O cene tejto služby sa viac dozviete z cenníka. O štatistike návštevnosti stránky na www.naj.sk.

Služby na www.ponukaprace.com pre ucházdačov o prácu:

   1. Vloženie C.V./životopis
   2. Výber z pracovných ponúk
   3. Agent ponúk


1. Vloženie C.V./životopis
Bezplatná služba na www.ponukaprace.com slúži všetkým uchádzačom o prácu na uverejnenie svojho životopisu. Zaradenie životopisu do databázy slúži k vyhľadaniu zamestnávateľov toho správneho kandidáta pre danú pozíciu. Každá pracovná ponuka, ktorá má v kontaktných údajoch uvedenú e-mailovú adresu, má na pravej strane možnosť - poslať C.V. Takto máte možnosť bez zbytočných nákladov rozoslať svoje C.V./životopis veľkému počtu potencionálnych zamestnávateľov.

2. Výber z pracovných ponúk
Táto služba slúži k vyhľadaniu želaného pracovného miesta bez priamych nákladov. V našej databáze postupne pribúdajú ďalšie a ďalšie aktuálne pracovné ponuky. Využitie tejto služby prinesie pre vás rýchly a efektívny výber podľa konkrétnych požiadaviek.

3. Agent ponúk
Na základe zvolených kritérií ste pravidelne informovaný o aktuálnych ponukách prostredníctvom e-mailu. Obsahom e-mailu sú odkazy na ponuky, spĺňajúce kritériá, ktoré ste Agentovi ponúk zadali. Kliknutie na jednotlivé odkazy vás presmeruje priamo na ponuku na stránke www.ponukaprace.com . Všetky pracovné ponuky, vyhovujúce zadaným kritériám, sa uložia vo vašom archíve Agenta ponúk.