Hľadáte zamestnanie?
    Ponuky práce  [ 31 ]
    Brigády  [ 1 ]

Hotely - registrácia na leto 2018 - Grécko, Cyprus, Taliansko, Španielsko, Kanárske ostrovy, Malta
pridané: 29.04.2018
pracovný pomer:
brigáda

Cyprus, Francuzsko, Grécko, Holandsko, Malta, Nemecko, Rakúsko, Svajčiarsko, Taliansko, Spanielsko

termín nástupu:
priebežne

ponúkaný plat:
1200 eur

náplň práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste :

Práca pre hotelové rezorty, reštaurácie a bary na Gréckych ostrovoch alebo na pobreží Cypru.
Ponúkame rôzne pracovné pozície:
- čašník/-čka, barman/-ka, chyžná, recepčný/-á, kuchár/-ka, pomoc v kuchyni, animátor, atď.

Dostupné lokality:
Grécko - ostrovy Kréta, Rhodos, Kos, Patmos, Karpathos, Mykonos, Paros, Ios, Kefalonia a ďalšie dovolenkové destinácie

Cyprus - Aya Napa, Larnaka, Limasol, Paphos a ďalšie letoviská

Ponuka je vhodná aj s nástupom okamžite!
Ale aj pre študentov na letné prázdniny!

Ponúkaný plat: od 1000 do 1500 EUR brutto

Informácie o plate: v závislosti od pozície

Iné výhody:

- súčasťou zmluvy so zamestnávateľom : ubytovanie ZADARMO a strava ZADARMO (2-3 x denne)
- dobré sprepitné pri práci v hoteloch a v reštauráciách
- krásne prostredie Gréckych ostrovov a pobrežia Cypru
- získanie nových skúseností, spoznanie nových ľudí
- možnosť dlhodobejšieho zamestnania 2 - 6 mesiacov, celý rok alebo dlhšie
- taktiež možnosť umiestnenie pre študentov počas letných prázdnin
- garancia pracovného miesta po celú dobu zmluvy, pracovná zmluva sa podpisuje pred odchodom
- podpora agentúry 24 hodín denne!

Termín nástupu: každý týždeň !

Doplňujúce informácie pre uchádzača: Hotely a reštaurácie na Gréckych ostrovoch a na pobreží Cypru v nádhernom prostredí.

Registrácia online

požiadavky na pracovníka:

vzdelanie:
bez vzdelania

požadovaná prax:
prax nie je podmienkou

iné požiadavky:

adresa:
www.personnel.sk

Bajkalská 25

827 18 Bratislava,

Slovak Republic

Mobil: 0904 305 555

URL: www.personnel.sk

E-mail: info@personnel.sk

info@personnel.sk

telefón:
0904305555