Hľadáte zamestnanie?
    Ponuky práce  [ 8 ]
    Brigády  [ 0 ]

• Webdesign

Magento 2 backend/fullstack programátor
pridané: 02.06.2022

miesto práce:
Práca na doma, Slovenská republika

termín nástupu:
asap

ponúkaný plat:
1800€ - 2400€ brutto

náplň práce:
Hľadáme nového parťáka na pozíciu Magento 2 backend/fullstack programátor.
Neustále implementujeme a rozvíjame e-shopy na jednej z najúspešnejších e-commerce
platforiem Magento 2. Väčšina týchto projektov vyžaduje dlhodobý rozvoj, rôzny servis a
škálovanie. Hľadáme preto programátora, ktorý má chuť učiť sa od kolegov a získať
kvalitné know-how do života.

požiadavky na pracovníka:

vzdelanie:
stredné odborné s maturitou

požadovaná prax:
min. 2 roky

iné požiadavky:
Znalosti:
JavaScript - Pokročilý
HTML 5 - Pokročilý
CSS3 - Pokročilý
Bootstrap - Pokročilý
Magento - Pokročilý
PHP - Pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- Komunikatívnosť
- Dobrá partia do tímu
- Pozitívny prístup k riešeniu problémov
- Skúsenosť s agilným vývojom
- Komunikačné a koordinačné schopnosti
- Absolvent VŠ technického zamerania výhodou.

iné výhody:
Zamestnanecké výhody, benefity

- skvelé firemné akcie, chatujeme, opekáme na našej veľkej terase, pohodová a priateľská

atmosféra 5/5*,

- občerstvenie, ovocie, pitný režim, super káva,

- vzdelávacie kurzy počas celého roka,

- možnosť práce z domu,

- adekvátne ohodnotenie a bonusový systém,

- prácu, ktorá robí lepšou našu aj budúce generácie,

- prácu s veľmi úspešnými e-shopmi, s tisíckami objednávok denne,

- moderná a pekná kancelária s pohodlným pracovným priestorom, PC/Mac podľa

vlastného výberu,

- príležitosť rásť v rámci našej rozširujúcej sa spoločnosti na pozície team leadra, manažéra,

pravidelne organizujeme účasť i na rôznych konferenciách, workshopoch alebo meetup

večeroch.

WAME s.r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa tvorbou online softvérových riešení. Našim zameraním je tvorba webových aplikácii na mieru, tvorba internetových obchodov, katalógov produktov a tvorba portálových riešení.

V spoločnosti programujeme webové a mobilné appky pre klientov, ktoré sú zárobkovými aplikáciami, alebo intranetovými systémami, ktoré riadia procesy v týchto firmách. Mnohé systémy sú hlavným biznisom našich klientov. K tomu všetkému neodmysliteľne patrí pravidelný agilný vývoj, servis, vývojárska podpora....

Máme radi talenty. Sme mladý tím, a všetci v tíme si zakladáme na spokojnosti našich klientov, vyriešení ich problémov a záleží nám, aby sme spolu s nimi rástli.

adresa:
Priemyselná 4271

085 01 Bardejov

kontaktná osoba:
Mário Babej

info@wame.sk

telefón:
0918 565 507