Hľadáte zamestnanie?
    Ponuky práce  [ 63 ]
    Brigády  [ 0 ]

• Webdesign

Práca v Nemecku pre obkladačov!
pridané: 14.05.2019

miesto práce:
Nemecko

termín nástupu:
Ihneď

ponúkaný plat:
2400 Euro

náplň práce:
Požadovaná pozícia :
- Murár- obkladač
Pracovná náplň:
- pokladanie dlažieb, podláh a mozaík v interiéroch a exteriéroch

požiadavky na pracovníka:

vzdelanie:
vyučený v odbore (SOU)

požadovaná prax:
min. 1 rok

iné požiadavky:
- znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- výučný list v odbore nie je podmienkou, ale v tomto prípade je požadovaná prax.
- technické zručnosti
- ochota vycestovať a pracovať v zahraničí
- profesionálny pracovný výkon
- výhodou vlastné auto
Doprava: Vlastné auto.

Hľadáme jednotlivcov aj ucelené partie pracovníkov do Nemecka !

Výborné platové a pracovné podmienky! UBYTOVANIE zabezpečené zamestnávateľom ZDARMA!

Plat a iné výhody : od 12,26 EUR/hod brutto + 3 EUR/hod za každú hodinu nad 40 hod týždenne - možné nadčasy. Príspevok na stravu denne 24 Eur/netto. Mzda môže byť podložená úkolom. Príspevok na dopravu do Nemecka vo výške do 200 EUR. Po nástupe prvý mesiac vyplácanie týždenných záloh. Povinné registrácie na úradoch v Nemecku vybavuje zamestnávateľ .

Tradícia našej spoločnosti je viac ako 20-ročná - začiatok vykonávania činnosti na základe živnostenského oprávnenia sa datuje rokom 1997. V roku 2007 zmenila naša agentúra právnu formu na spoločnosť s ručením obmedzeným. Počas 15tich rokov našej zodpovednej a neúnavnej práce v prospech našich klientov sme sa zaradili medzi najväčšie a najúspešnejšie personálne agentúry na Slovensku so zameraním na sprostredkovanie pracovných pobytov v krajinách EÚ a EHP.

Naša agentúra Vám ponúka dlhoročné skúsenosti , serióznych a overených dlhodobých partnerov a zamestnávateľov v zahraničí a individuálny a empatický prístup ku každému uchádzačovi. Máme pre Vás pripravené seriózne a overené pracovné ponuky.

Spolupracujeme s renomovanými zahraničnými agentúrami a ponúkame kompletný servis - rýchle a spoľahlivé sprostredkovanie zamestnania , preklad a spracovanie životopisov, pomoc s vycestovaním a zabezpečenie ubytovania pre uchádzačov, pomoc a asistenčné služby počas pobytu v zahraničí sú u nás samozrejmosťou.

Počas existencie našej spoločnosti využilo naše služby mnoho zákazníkov a počet tých, ktorí sa stávajú účastníkmi našich programov, stále rastie. Naša agentúra má celoslovenskú pôsobnosť , máme klientov aj z ČR, Poľska, Bulharska a iných krajín.

Práca v zahraničí Vám dáva ideálnu možnosť naučiť sa výborne cudzí jazyk, zarobiť si peniaze, nájsť si úplne nových priateľov a spoznať spôsob života v iných krajinách.

Ak chcete mať istú prácu po príchode do zahraničia a kompletný servis pred vycestovaním - určite sa obraťte na nás - ponúkneme Vám najlepšie služby, aké môže ponúknuť agentúra s viac ako 20 ročnými skúsenosťami a stovkami spokojných klientov!

adresa:
Masarykova 22, 080 01 Prešov

kontaktná osoba:
Anton Starinec

anton.starinec@praca-info.sk

telefón:
0905945263