Hľadáte zamestnanie?
    Ponuky práce  [ 17 ]
    Brigády  [ 0 ]

• Webdesign

Ponúkame prácu v Rakúsku, Nemecku
pridané: 27.08.2018

miesto práce:
Nemecko, Rakúsko

termín nástupu:
September 2018

ponúkaný plat:
1300

náplň práce:
Práca v Rakúsku na zimnú sezónu v gastronómii
na hoteloch, moteloch a iných reštauračných zariadeniach.
Stačí zaslať životopis v nemeckom jazyku na email praca@job4gastro.sk
a budú Vám chodiť pravidelné najnovšie pracovné ponuky.
Hľadajú sa šikovní zamestnanci na pozície:
Kuchár/ka, Pizza kuchár, Pomocný kuchár, čašník/ka, pomocná čašníčka,
nosič jedál, masér/ka, recepčný/á, umývač riadu, chyžná, údržbár
hotela.
Pre najnovšie voľné pozície sa oplatí pozerať aj náš Facebook: Job4gastro
Keďže spolupracujeme s Rakúskou Agentúrou, tak ste krytí z dvoch strán.
V Rakúsku máte nárok na 13.,14. plat zo zákona.
Vždy máte zo zákona 14 dní na to, aby ste sa rozhodli pre správny
výber. Zo zákona je skúšobná doba 14 dní, ako pre zamestnávateľa, tak i
pre Vás.
Vždy garantujeme rakúsku pracovnú zmluvu, s rakúskymi platnými
predpismi a zákonmi, priamo s majiteľom prevádzky, kde idete pracovať.
Vždy garantujeme ubytovanie a stravu.
www.job4gastro.sk
praca@job4gastro.sk

požiadavky na pracovníka:

vzdelanie:
úplné stredoškolské, končiace maturitou (SŠ)

požadovaná prax:
prax nie je podmienkou

iné požiadavky:
seriózny prístup k práci

Žiadne poplatky vopred. Žiadne skryté poplatky. Odmenu si nárokujeme až po vašom prijatí, a podpísaní pracovnej zmluvy so zamestnávateľom, resp. až z prvej vašej výplaty. Ak ste v hmotnej núdzi, pomôžeme Vám s prvotným financovaním Vašej práce snov. U nás máte garantovanú pracovnú zmluvu priamo zo zamestnávateľom,a tým spojené sociálne a zdravotné poistenie podľa zákonov danej krajiny, žiadne kľučky a nevýhodné pracovné zmluvy. Zabezpečujeme sprostredkovanie dopravy od vás z domu až na pracovisko, kdekoľvek v rámci EÚ.

Sme personálna agentúra Job4gastro. Zameriavame sa na sprostredkovanie práce v nemecky hovoriacich krajinách v oblasti gastronómie.

adresa:
JOB&PERSONALSERVICE LIMITED

6 BEXLEY SQUARE

SALFORD

MANCHESTER

M3 6BZ

COMPANY NO. 10375798

kontaktná osoba:
Jozef Mikulaj