Hľadáte zamestnanie?
    Ponuky práce  [ 33 ]
    Brigády  [ 3 ]

• Webdesign

Pomocnica v domácnosti na upratovacie činnosti
pridané: 12.10.2017

miesto práce:
okres Bratislava, Bratislavský kraj

upresnenie miesta práce:
Bratislava

termín nástupu:
dohodou

ponúkaný plat:
700 v hrubom

náplň práce:
Spoločnosť ANER HAUS príjme do pracovného pomeru skúsenú pracovitú pani na 8 hodín denne na prácu pomocnice v domácnosti v Bratislave. Jedná sa o jednoduché práce , ktoré vykonávate aj vo svojej domácnosti. Požadujeme: slušnosť, bezúhonnosť, pružnosť, skúsenosti v oblasti upratovania, žehlenia, samostatnosť, pozitívny vzťah k cudzej domácnosti.
Ide o trvalú pracovnú pozíciu, v prípade spokojnosti sú priznávané odmeny za výkon.
Pracovná doba: pondelok –piatok od 8:00 do 16:00.
Cez víkendy a počas sviatkov sa nepracuje!
Platové podmienky 550 v čistom, gastrolístky a zaplatené soc. a zdr. odvody.
Miesto je voľné , nástup podľa dohody.
Kontaktujte nás telefonicky, alebo mailom zaslaním životopisu. 0948003631, info@anerhaus.sk

požiadavky na pracovníka:

vzdelanie:
základné vzdelanie (ZŠ)

požadovaná prax:
min. 2 roky

iné požiadavky:

Platové podmienky 550 v čistom, gastrolístky a zaplatené soc. a zdr. odvody, práca v stabilnej spoločnosti.

Sme profesionálnou spoločnosťou, ktorá ponúka kvalitné služby pre kanceláriu, obchodné priestory, byty, domy. Poskytujeme: Upratovanie, službu gazdinky, opatrovateľky priamo do domu, maľovanie, stierkovanie, búranie, vŕtanie, drobné opravy, montáž plávajúcej podlahy, nábytku vypratávanie. Živnostníkom aj spoločnostiam spracúvame účtovníctvo, mzdy, Daňové priznanie, DPH . Ako bonus pridávame účtovné a podnikateľské poradenstvo

adresa:
Röntgenová 20, 85101 Bratislava

kontaktná osoba:
Renáta Peková

anerhaus@anerhaus.sk

telefón:
0948003631