Hľadáte zamestnanie?
    Ponuky práce  [ 102 ]
    Brigády  [ 0 ]

Hľadáte zamestnanca?
    Ponúkané C.V.  [ 1 ]

• Webdesign

Opatrovateľka - Anglicko. Zabezp. bezplatný tréning
pridané: 17.02.2017

miesto práce:
Veľká Británia

termín nástupu:

ponúkaný plat:

náplň práce:
Miesto práce: Veľká Británia (v rámci celého Anglicka)Mzda (brutto): 450 – 580 GBP/týždenne, 1800 – 2320 GBP/mesačne.
Nástup: priebežne v roku 2017
Jedna z najväčších opatrovateľských firiem v Anglicku hľadá nových členov do svojho tímu. Je to skvelá príležitosť pre starostlivých a láskavých ľudí, ktorí majú pozitívny vzťah k práci s ľuďmi.Predošlá prax nie je podmienkou!!! Každý kandidát absolvuje bezplatný týždenný tréning, na konci ktorého získa certifikát opatrovateľa. Stačí ovládať anglický jazyk na komunikatívnej úrovni.
Náplň práce:
Keďže ide o pozíciu Live-in, budete bývať priamo u klienta. Je preto potrebné zvládať každodenné činnosti:
- asistencia pri osobnej hygiene, kúpaní, stravovaní a obliekaní
- vykonávanie základných domácich prác ako upratovanie, varenie, pranie, žehlenie a pod
- doprovod pri voľno časových aktivitách a návštev u lekára podľa potrieb klienta
Mzda:od 450 – 580 GBP/týždenne, na základe získaných pracovných skúseností sa mzda zvyšuje.
Dĺžka pobytu:závisí od klienta. Taktiež je možné prispôsobiť dĺžku pobytu Vašim požiadavkám.
Ubytovanie:ZDARMA, priamo u klienta. (Počas školenia je ubytovanie zabezpečené za poplatok 40GBP/5dní.)
Požiadavky:Vyžaduje sa znalosť anglického jazyka, úroveň B2.Spokojnosť kandidáta a klienta sú prioritou. Každému kandidátovi je venovaný individuálny prístup. Zamestnávateľ umiestňuje kandidáta na základe skúseností a požiadaviek klienta, pričom sa snaží vyhovieť aj Vašim požiadavkám.Zamestnávateľ poskytuje nepretržitú podporu a asistenciu či už prostredníctvom asistenčnej linky alebo prideleného tútora (Care Manager).
Výhody:
- práca na anglickú pracovnú zmluvu
- prax ani certifikácia nie je potrebná
- možnosť kariérneho postupu
- 28 dní platenej dovolenky ročne
- flexibilné pracovné podmienky
- odvoz z letiska zabezpečený
- poskytnutá pomoc pri vybavovaní NIN a bankového účtu
- nonstop asistenčné služby
V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis na mail consultingepraca@gmail.com, www.agenturasuperjob.sk

požiadavky na pracovníka:

požadovaná prax:

iné požiadavky:

consultingepraca@gmail.com