Hľadáte zamestnanie?
    Ponuky práce  [ 85 ]
    Brigády  [ 1 ]

• Webdesign

CYPRUS - ČAŠNÍČKA - ČAŠNÍK - LUXUSNÝ HOTEL V AYIA NAPA
pridané: 17.02.2017

miesto práce:
Cyprus

upresnenie miesta práce:
AYIA NAPA

termín nástupu:
ihneď

ponúkaný plat:
700€ mesačne v čistom + tipsy /ubytovanie a strava počas služby zadarmo 3 jedlá/

náplň práce:
V spolupráci s našim partnerom, malou personálnu agentúru pôsobiacou v oblasti gastronómie, hoteliérstva a cestovného ruchu na Cypre hľadáme 6 uchádzačov na pozíciu Čašníčka / barmanka v hotelovom zariadení.
Práca zahŕňa typické povinnosti pre čašníčku v rušnom hotelovom komplexe v hotelových reštauráciach a kaviarniach ako sú: prijímanie objednávok, roznos jedál a nápojov, príprava reštaurácie pred smenou a po ukončení smeny, práca s hotovosťou...
Je potrebné si uvedomiť, že najmä v hlavnej sezóne je práca náročná, pričom sa pracuje 8 – 9 hodín denne 6 dní v týždni.

požiadavky na pracovníka:

vzdelanie:
vyučený v odbore (SOU)

požadovaná prax:
prax nie je podmienkou

iné požiadavky:

iné výhody:
Ubytovanie:

Je zabezpečené a hradené zamestnávateľom buď priamo v hoteli v izbách pre personál, alebo v iných zariadeniach prislúchajúcich k hotelu.

Príchod na Cyprus:

Prílet by mal byť na letisko v Larnace /cca 50km od Ayia Napa/, kde Vás už vyzdvihne zástupca Cyperskej personálnej agentúry, ktorý Vás odvezie na ubyovanie a predstaví zamestnávateľovi. V prípade potreby zariadi potrebné formality. Za tieto služby si Cyperská agentúra účtuje po príchode 50€.

Personálna spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním zamestnania v rôznych oblastiach. Ponúkame zamestnanie v krajinách EÚ a Škandinávii. Spoločnosť je na trhu 12 rokov, za ten čas sprostredkovala zamestnanie viac ako 3000 uchádzačom.

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis v anglickom jazyku s aktuálnou fotografiou emailom na adresu office@inboxagency.sk pričom do predmetu mailu napíšte ČAŠNÍČKA / ČAŠNÍK NA CYPRE. Prípadne nás kontaktujte na 0907 528 781

adresa:
In Box Agency, s.r.o.

Palackého 8

040 01 Košice

kontaktná osoba:
Pavel Orosz

office@inboxagency.sk

telefón:
0907 528 781