Hľadáte zamestnanie?
    Ponuky práce  [ 31 ]
    Brigády  [ 1 ]

Hľadáte zamestnanca?
    Ponúkané C.V.  [ 1 ]

• Webdesign

Hladame opatrovatelky
pridané: 18.12.2016
pracovný pomer:
práca na ŽL

miesto práce:
Holandsko, Nemecko, Rakúsko, Veľká Británia

termín nástupu:
po cely rok

ponúkaný plat:
60

náplň práce:
Sme personalna agentura atena a ponukame:
Odmena : 60 € za deň ,Krajina: Rakúsko Mesto:Hörsching Dĺžka turnusu: 14 dní Cestovné: Rodina prepláca 100,- €
SVA sumou 180,-
Opatrovaná osoba:Žena
Vek:92
Váha:55 kg
Stupeň postihnutia:1
Pohyblivosť:Chôdza s oporou
zlomenina stehennej kosti
Inkontinencia
Typ bývania:Rodinný dom
Samostatná izba k dispozícii:Áno
Pre bližšie info volajte : Gavurikova janka 0917173171, janka.gavurikova@atena.sk

požiadavky na pracovníka:

vzdelanie:
základné vzdelanie (ZŠ)

požadovaná prax:
prax nie je podmienkou

iné požiadavky:

Nástup IHNEĎ. Sme personalna agentura a ponúkame prácu pre opatrovateľky,opatrovatelov, zdravotne asistentky a zdravotné sestry, KUCHAROV,čašnikov,recepčne, do Rakúska, Nemecka, Anglicka a Holandska,Slovenska. Plat od 1200€ .Pre lekarov a zdravotne sestry aj do Švajčiarska. PLAT OD 5000eur/mesiac.Podmienkou je mierne pokročila znalosť nemeckého/anglického jazyka a ukončený opatrovateľský kurz/zdravotná škola, popripade skusenosti zo zahraničia.PRE ZDRAVOTNE SESTRY DOMOVY DOCHODCOV V RAKUSKU. Zaroveň Vam preplatime 150 eur z opatrovatelskeho alebo jazykoveho kurzu, ak cez nas vycestuje aj Vaša znama mate od nas bonus 100 eur. Do Anglicka nie je potrebný opatrovateľský kurz-opatrovateľky/opatrovatelia sú zaškolení. ZAROVEŃ PONUKAME PRACU AJ PRE čašnikov, recepčne, KUCHAROV A POMOCNE SILY DO KUCHYNE V ANGLICKU. Pre bližšie info: Gavurikova Janka +421917173171, janka.gavurikova@atena.sk

adresa:
Košice,Bratislava,Revuca,Banska Bystrica

kontaktná osoba:
Gavurikova janka

janka.gavurikova@atena.sk

telefón:
0917173171